Politické hnutí Doma v Milevsku, komunální volby 2022 v Milevsku

X

Přihlášení do administraceD O M A

V Milevsku

Kontaktní údaje

Napište nám

info@domavmilevsku.cz

Zavolejte nám

+420 734 522 388
Kontaktujte nás

Michal Horek

člen zastupitelstva

Moje krédo je, že všechny věci, které v politice děláme, by měly dávat smysl pro život lidí v Milevsku, aby zde spokojeně žili, pracovali, vychovávali své děti a měli postaráno o své rodiče a prarodiče.

Telefon

702 222 330

E-mail

michal.horek@milevsko-mesto.cz

Životopis

Jsem milevšťák tělem i duší. Vyrostl jsem v Milevsku a vychodil zde základní školu. Po základní škole jsem odešel na studia a za sportovními výzvami do Prahy a do Rakouska, abych zjistil, že pravým domovem pro mě navždy zůstane jenom naše Milevsko.

Po komunálních volbách v roce 2018 jsem přijal životní výzvu a stal se místostarostou města. Po celou dobu mého působení na radnici se snažím dělat věci s úctou a pokorou. Mnohdy i malý krůček ochoty ve vztahu k občanovi pomůže více, než investice za miliony. A to je moje krédo - všechny věci, které děláme, by měly dávat smysl pro život lidí. V rámci čtyřletého působení na radnici jsem jako gestor zastřešoval oblasti správy majetku, sociálních věcí a zdravotnictví, kultury, kulturních organizací, životního prostředí, sportu a správy sportovních zařízení, mezinárodní spolupráce a spolupráce obcí, cestovního ruchu a technických služeb města. Toto široké portfolio mi dává jasný přehled a vizi, jaké problémy naše město trápí a také kam město v budoucnu směřovat. Odrazem toho je program politického hnutí Doma v Milevsku a jsem přesvědčený, že osloví i právě Vás.

Ve svém volném čase rád aktivně sportuji, ať už jako fotbalový brankář nebo rekreační cyklista, rád trávím čas s rodinou, zajdu s přáteli na koncert nebo jen tak posedím u ohně, jsem zahradník samouk a velkou láskou je pro nás dvouletá fenka zlatého retrívra Jessie.