Politické hnutí Doma v Milevsku, komunální volby 2022 v Milevsku

X

Přihlášení do administraceD O M A

V Milevsku

Kontaktní údaje

Napište nám

info@domavmilevsku.cz

Zavolejte nám

+420 734 522 388
Kontaktujte nás

PhDr. Jiří Kálal

člen zastupitelstva, předseda kontrolního výboru

Považuji za důležité nevzdávat nic předčasně. Jak se říká, „netřeba hned stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko“.

E-mail

jiri.kalal@domavmilevsku.cz

Životopis

Na Milevsku žiji od svých sedmi let, a přestože naprostou většinu svého života dojíždím do zaměstnání mimo naše město, považuji se za milevského patriota. Jsem učitel a s malou výjimkou (na začátku nového století jsem byl několik let ředitelem společnosti Milevský kraj) jsem vždy pracoval ve školství. Nyní učím český jazyk, dějepis a moderní dějiny na Gymnáziu Pierra de Coubertina v Táboře. Vedle historie je mým největším koníčkem hudba a amatérské muzicírování.

Pro Milevsko a místní komunitu jsem vlastně dlouhá léta pracoval a pracuji: vedl jsem městskou kroniku, připravoval jsem Milevský zpravodaj a jako člen i předseda jsem zasedal v kulturní komisi rady města. A v hnutí DOMA v Milevsku jsem našel lidi, kteří mají chuť i schopnosti naše město zase posunout o kus dál.

Chtěl bych se dál angažovat v tom, co je mi blízké – v oblasti kultury, školství a partnerských zahraničních vztahů našeho města. Zejména to poslední v minulých letech nějak „zamrzlo“…